יש לכם סוגיה שמטרידה אתכם ? 
התקשרו ונשוחח על כך
ללא תשלום
 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון :
גילאי הילדים:
הסוגיה שמפריעה לכם:
Captcha

אני שמחה להעניק לכם 100 ש"ח במתנה על המפגש
הראשון שלכם איתי
054-6537090
נמצאו 6 תוצאות עבור חיפוש התג : כללים להורות יעילה בגיל ההתבגרות

כללים להורות יעילה בגיל ההתבגרות

גיל ההתבגרות הוא גיל של סערות רגשיות והרבה שינויים פנימיים וחיצוניים. הילד מגיע לגיל ללא הכנה וגם אנחנו ההורים מגיעים ללא הכנה...אם לא למדנו הורות איך נדע להתמודד עם סיטואציות לא פשוטות עם המתבגר שלנו? כמה כללים להורות... (קרא עוד...)

סדנת הורים למתבגרים

רקעגיל ההתבגרות הוא תקופת מעבר לא פשוטה בין הילדות לבגרות. היום גיל ההתבגרות מתחיל בשלב מוקדם יותר סביב גיל תשע. גיל ההתבגרות היא תקופה מאד רגישה, מבלבלת ומטלטלת מבחינות רבות. בגילאים אלו מתרחשים שינויים רבים שיכולים... (קרא עוד...)

דברים שצריך לזכור כשהילד מתחיל את גיל ההתבגרות

הילד מראה סימנים של התחלת גיל ההתבגרות? התחלה של התפתחות מינית, מצבי רוח, בדיקת גבולות, מתווכח ולא מקשיב? קחו נשימה עמוקה...זה מתחיל היום מוקדם יותר ממה שאתם חושבים ותופס אתכם לא מוכנים.....הנה כמה דברים שחייבים לזכור סביב... (קרא עוד...)

סדנת הורים לילדי בית הספר

השנים הראשונות בבית הספר הן שנים מאד משמעותיות, מלאות חוויות והתנסויות המעצבות ומגבשות את אישיות הילד. לנו כהורים יש תפקיד חשוב בהכוונה, הצבת גבולות, בניית הקשר, והעצמת בטחונו העצמי. בסדנא נלמד: 1.    איפיונים... (קרא עוד...)

הדרכת הורים

הדרכת הורים  היא תהליך קצר וממוקד בעיה. ניפגש אחת לשבוע וכך תתאפשר הכוונה מדוייקת ומותאמת לקשיים שמעסיקים אתכם בגידול הילדים. יחד נחפש ונמצא את הדרך המאימה לכם לפתרון התלבטויות וקשיים שאתם חווים.המפגש הראשון הוא מפגש... (קרא עוד...)

אודות

נעים להכיר, שמי נגה בירן ואני עוסקת בהדרכה הורית ובהנחיית סדנאות להורים.  בסדנאות או במפגשים פרטניים נשפר מיומנויות הוריות שיסייעו לכם בהתמודדות היום יומית בגידול הילדים. איך הגעתי להדרכת הורים?  תמיד חלמתי לעסוק... (קרא עוד...)


שני בניית אתרים